Prawo cywilnePrawo karnePrawo rodzinneWspólnoty mieszkanioweMobbing

Prawo rodzinne

Zyskaj fachową pomoc i osiągnij korzystny finał swojej sprawy.

Adwokat rodzinny Gdynia

Wśród zagadnień, w jakich klientom pomaga moja kancelaria w Gdyni, są m.in. rozwody. Adwokaci tacy jak ja oferują wsparcie w zakresie prawa rodzinnego, które reguluje wszelkie kwestie związane z małżonkami oraz ich dziećmi. Świadczone usługi obejmują zarówno doradztwo, jak i reprezentację w sądzie.

Adwokat prawo rodzinne Gdynia

Każda trudna sytuacja życiowa taka jak np. rozwód, jak i związane z nim kwestie: podział opieki rodzicielskiej, alimenty itd. mogą zakończyć się szczęśliwie lub w sposób minimalizujący szkody dla Ciebie lub dziecka. Prawo rodzinne mieści się tak szeroki wachlarz spraw, ile ludzkich kłopotów i problemów. Jako adwokat rozwodowy działam skutecznie i profesjonalnie – z poszanowaniem Twojego komfortu psychicznego i delikatnej materii sytuacji.

Prawnik alimenty Gdynia

W mojej praktyce zawodowej zajmowałem się już setkami spraw dotyczących rodzin. Nadal każdą traktuję w sposób w pełni zaangażowany i indywidualny, gdyż nie ma jednego złotego środka, aby rozwiązać dany charakter sprawy. Prawnik rozwodowy to zawód, który nieraz pozwala się przekonać, że wielokrotnie można również dany problem rozwiązać bez konieczności rozprawy sądowej. Dlatego tak ważna jest konsultacja z doświadczonym i obeznanym w materii spraw rodzinnych adwokatem. W ramach świadczonych przeze mnie usług pomagam m.in. napisać pozew rozwodowy oraz udzielam informacji, na czym polega postępowanie dotyczące uzyskania wyroku sądowego w kwestii formalnego zakończenia związku małżeńskiego. Omawiam również z klientami inne sprawy regulowane po rozwodzie dotyczące np. podziału opieki rodzicielskiej i alimentów. 

 

Prawnik pozew rozwodowy Gdynia 

Zakres prowadzonych spraw przez adwokata rodzinnego i udzielanych porad prawnych:

 • rozwody
 • separacje
 • podział majątku
 • rozdzielność majątkowa
 • odpowiedzialność małżonków za długi
 • alimenty na dzieci
 • alimenty dla małżonka ustanowienie kurateli
 • unieważnienie małżeństwa lub stwierdzenie nieważności małżeństwa
 • ustanowienie kuratora reprezentującego dziecko
 • zarządzanie majątkiem małoletniego
 • pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej
 • ustalenie miejsca pobytu dziecka
 • ustalenie kontaktów z dzieckiem w drodze sądowej lub pozasądowej
 • ubezwłasnowolnienie całkowite lub częściowe

Prawo rodzinne, sprawy rozwodowe, spadkowe, alimenty ,pozew rozwodowy

Adwokat sprawy rodzinne Gdańsk

Sprawy rodzinne wymagają od adwokata szczególnej wrażliwości i dbałości o dobrostan swojego klienta już na etapie przygotowywania pozwu rozwodowego czy innych pism procesowych np. o alimenty itd. Jako prawnik tak też pochodzę do powierzanych mi obowiązków oraz reprezentacji Twoich interesów. Od 20 lat działam w trójmiejskim środowisku adwokackim i prokuratorskim, prowadząc swoją kancelarię w Gdyni. Zdobyte doświadczenie wykorzystam by najkorzystniej zakończyć Twoje prywatne problemy.

Poza sprawami rodzinnymi — rozwodowymi czy o alimenty lub innymi — świadczymy również usługi z zakresu: Prawo cywilne Prawo karne Wspólnoty mieszkaniowe Mobbing

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji telefonicznej i przedstaw mi, z czym się zmagasz, jeśli chodzi o kwestie regulowane przez prawo rodzinne.

 

Z każdej trudnej sytuacji możemy wspólnie znaleźć korzystne i bezpieczne dla Ciebie rozwiązanie.

Wsparcie dobrego adwokata to często najlepsze co możesz dla siebie zrobić.

Wsparcie_dobrego_adwokata_to_często_najlepsze_co_możesz_dla_siebie_zrobić
prawo cywilne prawo karne prawo rodzinne prawo mieszkaniowe mobbing sprawy rozwodowe porady prawne tranzycja płci prawo spadkowe
Siedziba:

ul. Świerkowa 30/2

81-526 Gdynia

Kontakt:

+48 733 272 252

adwokatkochanowski@gmail.com

Dane:

NIP 5842306185

Nr konta 94 1160 2202 0000 0001 0592 9708