Odszkodowania powypadkowe Gdynia

Poszkodowanym w wypadkach m.in. komunikacyjnych czy w pracy przysługuje odpowiednie odszkodowanie powypadkowe. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy podmiot odpowiedzialny za wypłacenie świadczenia – ubezpieczyciel, instytucja państwowa, firma czy osoba fizyczna, uchyla się od tego obowiązku. Uprawniony do roszczenia jednak nie jest bez wyjścia – istnieje szereg narzędzi, pozwalających na skuteczne wywalczenie należności.

Odszkodowanie Gdynia

Jako specjalista w zakresie takich spraw, świadczę profesjonalną pomoc, pomagając klientom w procesach mających na celu zabezpieczenie ich interesu. Odszkodowanie powypadkowe od ubezpieczyciela czy sprawcy jest prawem pokrzywdzonego. Dlatego warto się o nie starać, nawet jeśli druga strona próbuje ten obowiązek ominąć.

Jaką pomoc może świadczyć kancelaria w ramach odszkodowań powypadkowych?

Po dogłębnym zapoznaniu się z problemem i analizie dokumentów prawnik np. z Gdyni, którego specjalizacją są odszkodowania powypadkowe, zaproponuje określone rozwiązania, przedstawiając przy tym potencjalne scenariusze i kierunki, w jakich może potoczyć się dana sprawa. Jeśli klient zdecyduje się na współpracę, konieczne będzie udzielenie pełnomocnictwa. Dzięki temu adwokat zyskuje prawo do działania w imieniu mocodawcy, w tym:

  • sporządzania odpowiednich dokumentów (np. zgłoszenia szkody),
  • reprezentowania pokrzywdzonego w kontaktach z drugą stroną,
  • podejmowania wszelkich czynności, mających na celu zabezpieczenie interesu interesanta (m.in. występowanie w jego imieniu przed sądem).

Więcej informacji uzyska się w kancelarii adwokackiej mieszczącej się przy ulicy Świerkowej 30/2.

Wstecz
prawo cywilne prawo karne prawo rodzinne prawo mieszkaniowe mobbing sprawy rozwodowe porady prawne tranzycja płci prawo spadkowe
Siedziba:

ul. Świerkowa 30/2

81-526 Gdynia

Kontakt:

+48 733 272 252

adwokatkochanowski@gmail.com

Dane:

NIP 5842306185

Nr konta 94 1160 2202 0000 0001 0592 9708