Świadczone usługi

Świadczone usługi

Jak uzyskać pomoc prawną w zakresie np. prawa rodzinnego, karnego czy cywilnego w Gdyni? Usługi prawnicze, w tym porady oferuje nasza kancelaria adwokacka. Są one skierowane są do klientów biznesowych, indywidualnych oraz instytucjonalnych. Działalność w obszarze powyższych dziedzin obejmuje m.in.:

  • przygotowywanie opinii i ekspertyz,
  • tworzenie i opiniowanie umów,
  • reprezentację w postępowaniach przygotowawczych, sądowych, administracyjnych,
  • rozwiązywanie sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji,
  • sporządzanie pism procesowych oraz takich dokumentów jak np. pozwy, odwołania, wnioski, umowy itd.

Prawnicy analizują każdą powierzoną im sprawę i w ramach doradztwa prawnego omawiają z klientem możliwe warianty rozwiązań dopuszczone przez obowiązujące przepisy. Informują również o konsekwencjach, jakie wiążą się z podjęciem przez niego określonych decyzji.

 

Usługi prawne realizowane przez kancelarię adwokacką

 

Ponadto kancelaria prawnicza w Gdyni w ramach swoich usług oferuje pomoc w sprawach o odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych, w pracy, błędów lekarskich i innych zdarzeń. Prawnik świadczy zarówno doradztwo prawne, jak i występuje w imieniu mocodawcy przed różnymi instytucjami ubezpieczeniowymi lub w sądzie. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku kwestii związanych z mobbingiem.

Kancelaria adwokacka służy również wsparciem, gdy potrzebna jest porada prawna w kwestiach problematycznych dotyczących funkcjonowania we wspólnocie mieszkaniowej. Bez względu na rodzaj sprawy prawnik, świadcząc usługi, jest zobowiązany do działania w interesie klienta oraz zachowania w tajemnicy powierzonych mu informacji.

Usługi prawne, prawnicze Gdynia

Świadczone usługi kancelarii prawniczej: 

swiadczne-uslugi
Wstecz
prawo cywilne prawo karne prawo rodzinne prawo mieszkaniowe mobbing sprawy rozwodowe porady prawne tranzycja płci prawo spadkowe
Siedziba:

ul. Świerkowa 30/2

81-526 Gdynia

Kontakt:

+48 733 272 252

adwokatkochanowski@gmail.com

Dane:

NIP 5842306185

Nr konta 94 1160 2202 0000 0001 0592 9708